Weź udział w "Droga na Harvard - Online Academy".

Obserwujcie nas w mediach społecznościowych oraz na stronie

Jako absolwenci Uniwersytetu Harvarda wiemy jak odległe i trudne wydaje się studiowanie w USA i innych uczelniach na świecie.
Jednocześnie jesteśmy przykładem na to, że jest to możliwe.
Przez 10 lat organizowaliśmy konkurs Droga na Harvard, aby pomóc ambitnym osobom w realizacji marzeń. Obecnie realizujemy nową inicjatywę, Droga na Harvard Online Academy, tym samym rozszerzając zakres wiedzy o planowaniu edukacyjnym, ścieżkach edukacyjnych. inspirując jeszcze szerszy zakres utalentowanych Polaków.

Chcemy, aby nasz nowy program trafił do jak najszerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że zainspirujemy przyszłych absolwentów najlepszych uczelni na świecie.

Przeczytaj więcej o programie.

Laureaci poprzednich edycji konkursu

Przebieg Programu

WYSYŁASZ ZGŁOSZENIE

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE I ROZPOCZNIJ REALIZACJĘ SWOJEJ ŚCIEŻKI EDUKACYJNEJ.

BIEŻ UDZIAŁ W NASZYCH PROGRAMACH

W KAŻDYM TYGODNIU PRZEZ NAJBLIŻSZE TYGODNIE BĘDZIEMY PUBLIKOWAĆ WEBINARY, SESJE LIVE, WPISY NA BLOGA, PODACASTY, W KTÓRYCH NASI KLUBOWICZE I GOŚCIE DZIELIĆ SIĘ BĘDĄ SWOJĄ WIEDZĄ, EKSPERTYZĄ I DOŚWIADCZENIEM

Kto może skorzystać

Uczniowie szkół podstawowych i licealiści

Proces przygotowania do aplikacji na Harvard i inne najlepsze uczelnie może trwać kilka lat. Dlatego w programie warto wziąć udział nie tylko w liceum, ale również na poziomie VII i VIII klas szkół podstawowych.

Studenci
uczelni wyższych

Studenci mogą aplikować do szkół magisterskich na Harvardzie. Każda z nich wymaga od kandydatów wcześniejszego zdobycia tytułu licencjata/inżyniera lub jego odpowiednika na dowolnej uczelni (nie musi to być Harvard College). Nieważne jaki kierunek studiujesz — ważne jaki masz pomysł na siebie, ile wkładasz w to pasji i czy jesteś aktywny społecznie

Absolwenci
szkół wyższych

Jeżeli jesteś już magistrem, studia na Harvardzie i innych najlepszych uczelniach pomogą Ci otworzyć nie tylko umysł, lecz także wiele drzwi.
Niektóre duże firmy pokrywają częściowo koszty dokształcania swoich pracowników – warto sprawdzić, czy jest tak także i w Twojej.

Partner główny

Partnerzy strategiczni

Sponsorzy i darczyńcy

Patronat medialny

Partnerzy

Niedługo zaprezentujemy Wam nową koncepcję
Drogi na Harvard.

Obserwujcie nas na social mediach oraz na stronie

POWIADOM MNIE

Wykorzystamy powyższe informacje, aby poinformować Cię o przyszłej edycji konkursu Droga na Harvard. Zapisując się do listy wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości.