WEŹ UDZIAŁ W DROGA NA HARVARD ONLINE ACADEMY I ZAINSPIRUJ SIĘ DROGĄ NASZYCH EKSPERTÓW.​

DOWIEDZ SIĘ, JAKĄ ŚCIEŻKĘ PRZESZLI I CO ICH MOTYWOWAŁO.​

CO TO JEST DROGA NA HARVARD ONLINE ACADEMY​

Dziesięć lat “Drogi na Harvard” za nami! Cieszymy się, bo przez ten czas udało nam się zainspirować dziesiątki tysięcy Polaków do planowania swojej edukacyjnej przyszłości i motywowania do rozwoju, niezależnie od wieku! Dziesiąta rocznica Konkursu to także dobry moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, wyzwań i pomysłów na zmiany.Co roku nasz wybór konkursowych kilkunastu finalistów i laureatów spośród morza wspaniałych aplikacji był dla nas niezwykle trudny – zwłaszcza, iż z roku na rok obserwowaliśmy ogromny wzrost poziomu Konkursu – nie chcieliśmy zostawiać setek z Was bez naszego wsparcia i uznania. Żałowaliśmy też często, że to, czym dzielimy się ze zwycięzcami nie trafiało do wszystkich uczestników.

Ostatni rok był dla nas wszystkich bardzo trudny. Musieliśmy się wszyscy nagle przenieść online, straciliśmy część magii wynikającej z bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, wiele naszych planów zostało zaprzepaszczonych.

Również u nas w “Drodze na Harvard” musieliśmy dokonać drastycznych zmian. Większa część konkursu z poprzedniego roku została przeniesiona do sieci, rozmowy z naszymi finalistami odbyliśmy przez wideokonferencje, w podobnej formie zorganizowaliśmy też ogłoszenie laureatów, bez tradycyjnej i bardzo ważnej dla nas Gali “Drogi na Harvard”. Ze względu na pandemię, wyjazd Laureatów Nagrody Głównej do USA byliśmy zmuszeni przenieść na bliżej nieokreślony czas, gdy podróże i studia na Harvardzie powrócą do relatywnej normalności.

Jednocześnie bardzo intensywnie myśleliśmy w gronie szerokiego grona Kapituły Konkursu, jak możemy rozszerzyć naszą pomoc dla Was, jak możemy sprawić, że jeszcze większa liczba osób skorzysta z wiedzy i doświadczenia Członków naszego Klubu oraz jego Przyjaciół. Chcemy wyjść Wam w szerszym zakresie naprzeciw – nie hamować, ale wzmacniać w Waszych planach i inspirować do nieustawania w edukacyjnych zmaganiach!  W toku niezliczonych debat i rozmów powstał pomysł Droga na Harvard Online Academy – formuły, którą chcielibyśmy Wam zaproponować zamiast tradycyjnie organizowanego przez nas konkursu. Nie ma jednej drogi na Harvard, nie ma jednej edukacyjnej ścieżki i nigdy nie jest za późno, aby nią podążać… A nieustannie się uczyć … naprawdę, warto!

Mamy nadzieję, że nasz nowy projekt przypadnie Wam do gustu, niezależnie od wieku, i sprawi, że dzięki niemu zdobędziecie jeszcze więcej wiedzy, motywacji i inspiracji do dalszego rozwoju edukacyjnego, zawodowego i może nawet osobistego… Przedstawiamy Wam: Droga na Harvard Online Academy!

NA CZYM POLEGA DROGA NA HARVARD Online Academy?

Droga na Harvard Online Academy to seria webinarów, wideokonferencji, podcastów i tekstów na blogu, dotyczących rozwoju edukacyjnego, zawodowego i osobistego. Będziemy regularnie rozmawiać z naszymi Klubowiczami oraz Przyjaciółmi Klubu, ekspertami w swoich dziedzinach, o ścieżkach edukacyjnych, o tym jak je planować i przecierać, o inspiracji do rozwoju, o potencjalnych przeszkodach i jak je pokonywać, a także o ich historiach, inspiracjach, sposobach radzenia sobie z przeciwnościami. Chcielibyśmy, żeby ta dawka wiedzy i doświadczenia trafiła w Wasze potrzeby, stąd też będziemy pytać Was jakie są Wasze potrzeby, o czym chcielibyście porozmawiać, kogo posłuchać, z jakimi problemami się mierzycie. Żadna droga nie jest taka sama, a Harvard może realizować się dla różnych osób w różnych postaciach. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć ciekawą formułę dialogu i dzielenia się z Wami.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?​

Właściwie wszyscy.

Chcielibyśmy, żeby dostęp do Droga na Harvard Online Academy był możliwie jak najszerszy, żeby treści te dotarły do każdej osoby, która może być nimi zainteresowana. Nie chcemy tworzyć żadnych barier i utrudnień, program jest możliwie egalitarny, wygodny i przystępny. Żeby zgłosić się do programu wystarczy zapisać się poprzez ten prosty formularz:

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁ PROGRAM?

Od kwietnia, przez kilka miesięcy, na naszej stronie oraz na naszych social mediach, udostępnimy Wam nagrane przez nas webinary, podcasty oraz wpisy z napisane wpisy na naszego bloga. Będziecie mogli w dowolnym czasie się z nimi zapoznać tak, aby było to dla Was możliwie wygodne i przystępne. Część nagrań zorganizujemy w formie live, żebyście mogli bezpośrednio zadać pytanie nam i naszym gościom. Dodatkowo na naszym profilu Facebook chcielibyśmy zbierać Wasze opinie co do tego jakie informacje i rozmowy byłyby Wam najbardziej przydatne.

ZAPISZ SIĘ DO DROGA NA HARVARD Online Academy JUŻ TERAZ!

Nie zwlekaj i zacznij przygodę Edukacyjną już dziś.

POWIADOM MNIE

Wykorzystamy powyższe informacje, aby poinformować Cię o przyszłej edycji konkursu Droga na Harvard. Zapisując się do listy wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości.